Mzda/plat
Lokalita
Zobrazenie
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Senec
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Senec
903 01
903 01
329 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Hlohovec
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Hlohovec
920 01
920 01
384 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - N. Zámky
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Nové Zámky
940 02
940 02
424 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Zvolen
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Zvolen
960 01
960 01
386 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Humenné
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Humenné
066 01
066 01
521 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu BoltFood - Výplata každý Pondelok -Michalovce
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Michalovce
071 01
071 01
422 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu BoltFood- Výplata každý Pondelok -Liptovsky M
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Liptovský Mikuláš
031 01
031 01
361 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Levice
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Levice
934 01
934 01
535 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu BoltFood - Výplata každý Pondelok - Prievidza
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Prievidza
971 01
971 01
378 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Poprad
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Poprad
058 01
058 01
358 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Trenčín
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Trenčín
911 01
911 01
428 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Martin
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Martin
036 01
036 01
339 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu BoltFood - Výplata každý Pondelok - Banská B.
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Banská Bystrica
974 01
974 01
321 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Žilina
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Žilina
010 01
010 01
335 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Prešov
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Prešov
080 01
080 01
430 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Nitra
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Nitra
949 01
949 01
404 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Vodic dodavky 3.5t
- [11.7. 2026]***prijmem vodica dodavky na Renault Master 12 paletu plus prives
***praca na TPP zaklad+diety vsetko na paske
***jazdi sa vacsinou SK-DE
***vikend v EU 100e
***11 centov/km, od 1.7 75e den, po skusobnej dobe 80e
Poziadavky
**zaklady nemeckeho alebo anglickeho jazyka
**slusne vystupovanie
...
1 550 €
Martin
038 61
038 61
1220 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Trnava
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Trnava
917 01
917 01
339 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Košice
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Košice
040 01
040 01
400 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ponúkame prácu Bolt Food - Výplata každý Pondelok - Piešťany
- TOP - [11.7. 2026]Hľadáme kuriérov/ky!
Pracujete kedy chcete! Práca vhodná pre všetkých!
Stačí vám mobilný telefón s internetovým pripojením a vlastné vozidlo (auto/motorka/bicykel/kolobežka). Jedná sa o rozvážanie jedla pomocou aplikácie v mobile
Výplata každý Pondelok
vždy načas a férové jednanie.
Prac ...
1 500 €
Piešťany
921 01
921 01
352 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať