Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 98710972

Kategórie

NÁBOROVÝ INZERÁT

- TOP - [22.5. 2019]

Spoločnosť ZVAR, s r. o. (www.zvar.sk) pôsobiaca na medzinárodnom trhu viac ako 28 rokov, obsadzuje pozíciu MECHANIK-ZÁMOČNÍK. Ponúkame prácu v zahraničí, v krajinách EÚ (najmä Nemecko), prípadne mimo EÚ, v jednotlivých 4-6 týždňových turnusoch (mimo EÚ sú turnusy dlhšie).
Požiadavky na zamestnanca:
- vzdelanie v danom odbore
- znalosť nemeckého, resp. anglického jazyka na úrovni B2- úroveň stredne pokročilá (plynulá komunikácia)
- manuálna zručnosť
- pozitívny a zodpovedný prístup k rôznorodej práci
- samostatnosť a lojálnosť
- trestný register bez záznamu – predložiť doklad
- dobrý zdravotný stav – preventívna zdravotná prehliadka
Náplň práce:
- mechanické práce rôzneho druhu
- montáž / demontáž strojov a strojných zariadení
- práce aj vo výškach, závisí od typu projektu
Benefity spoločnosti:
- zabezpečenie kompletného servisu pre každého zamestnanca (náležitosti spojené s legálnou prácou v zahraničí) – zamestnanecký pomer
- zabezpečenie a prevzatie nákladov za ubytovanie
- preprava firemnými autami
- pracovné oblečenie po skúšobnej dobe
- zabezpečenie potrebných školení, certifikátov, preukazov a osvedčení
- mzda vyplácaná k 15. dňu nasledujúceho mesiaca
- vyplácanie diét
- čistý zárobok závisí od typu a dĺžky pracovného pobytu v zahraničí, resp. od výkonu pracovníka, jeho jazykových znalostí, kvality vykonanej práce, organizačných schopností, skúseností, hodnotenia zo strany spolupracujúcej firmy
Váš životopis pošlite na e-mail adresu: baranova.katarina@zvar.sk. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú dané kritériá. Životopisy so súhlasom na spracovanie os. Údajov budú zaevidované vo firemnej databáze, pričom spolupráca do budúcna sa nevylučuje.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Telefón:

Mgr. Baranová
0905542781

Lokalita:094 31 Vranov nad Topľou

Videlo:

1319 ľudí

Mzda/plat:

V texte