Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 96554855

Kategórie

NÓRSKO - Automechanik

- TOP - [9.4. 2019]

Miesto práce: (Stavanger, Bergen, Alesund a západ Nórska)

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok na 5 dní v týždni – trvanie pracovného pomeru je minimálne na 20 mesiacov z čoho jeden mesiac je skúšobná doba

Pracovná náplň :
Pre partnera v Nórsku hľadáme automechanikov na nákladné aj osobné vozidlá rôznych značiek. Práca zahŕňa typické činnosti a denné operácie v dielni pre automechanikov ako sú mechanické opravy vozidiel (brzdy, prevodovky, motory a iné časti), kontrola a opravy zavesenia a poloosí, nastavovanie geometrie automobilov, karosárske práce po nehodách diagnostika a iné.
Ponúkaný plat brutto:
Car mechanic – 200 NOK/ hodina
Car technician - 205 NOK/ hodina
Master technician - 220 NOK/ hodina
Truck mechanic – 200 NOK/ hodina
Panel beater – 200 NOK/ hodina
Car painter- 200 NOK/ hodina

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Servis od zamestnávateľa ihneď po prílete
- Zabezpečenie ubytovania + zaplatenie depozitu a prvého nájmu zamestnávateľom
- Registrácia na úradoch a bankový účet
- Pomoc s vyhľadaním spojenia do práce, mapy, autobusové karty atď.

Požiadavky na zamestnanca
- Prax ako automechanik minimálne 3 roky
- Anglický alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Výučný list ako automechanik
- chuť pracovať v rušnom prostredí
- ochota pracovať na prípadné smeny
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom + zamestnávateľ platí depozit a
prvý nájom (ktoré Vám bude postupne sťahovať zo mzdy (aby ste nemali vysoké vstupné náklady)

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na
info@inboxagency.sk CV v anglickom jazyku + zoscanovaný výučný list + referencie (ak máte).
Vyhovujúcich uchádzačov s anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor priamo s nórskym zamestnávateľom v anglickom jazyku.

Telefón:

Ing. Róbert Jopek
0908634471

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

443 ľudí

Mzda/plat:

V texte