Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 96292234

Kategórie

Šoféri Taxi služby

- TOP - [21.3. 2019]

Prijmeme vodičov do taxislužby - Ponuka
Najväčšia taxislužba v Trenčíne Laugo TAXI prijme vodičov do Trenčía a Nového Mesta nad Váhom.
Požiadavky:
- Vek min. 21 rokov, držiteľ vodičského oprávnenia B min 3 roky, čistý Register trestov, jazykové znalosti výhodou
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Vodič osobného firemného automobilu. Prostredníctvom komunikačného systému dostáva vodič objednávky na odvoz jednotlivcov alebo skupín a následne za ne prijíma úhrady. Ohodnotenie je fixné, nevzťahuje sa na počet objednávok, ktoré vodič počas mesiaca vybaví.
Zamestnanecké výhody, benefity
- mimoriadne atraktívna a úplne odlišná práca v odbore dopravy,
- možnosť vyplácania odmeny každý týždeň
- práca s klientmi našej taxislužby, ktorí ocenia Vaše odborné a morálne kvality, preto vyberieme tých najlepších z Vás
- hradíme všetky prevádzkové náklady
- možnosť kariérneho rastu
- kompletné zaškolovanie a pravidelné doškolovanie
- benefitný program, odmeny
- priateľský kolektív a silná podpora

Meno: Peter
Telefon: 0903221047
E-mail: pmcarsro@gmail.com

Telefón:

Peter
0903221047

Lokalita:911 01 Trenčín

Videlo:

963 ľudí

Mzda/plat:

770 €