Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 96017741

Kategórie

Stavebný robotník

- TOP - [11.3. 2019]

Do spoločnosti, ktorá sa venuje vodohospodárkym a inžinierským stavbám hľadáme STAVEBNÉHO ROBOTNÍKA

Požiadavky:
- vodičský preukaz:B
- technická zručnosť
- základné znalosti stavebných predpisov

Náplň práce:

-výkopové práce
-zabezpečenie výkopu ohradením, pažením, dopravnými značkami
-úprava rozkopávok
-kladenie obrubníkov, zámkovej dlažby

Ponúkame:

-práca na 1 zmenu alebo turnusy
-plat od 5€ do 7€/hod/netto
- možnosť záloh

V prípade záujmu nás nevahajte kontaktovať.

Telefón:

Franeková
0917605463

Lokalita:911 01 Trenčín

Videlo:

497 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €