Hlavná stránka > Práca > IT a telekomunikácie > Inzerát č. 95258629

Kategórie

Administrátor E-Shopu

- [12.2. 2019]

Spoločnosť SYSTEM – SK s.r.o. je obchodná firma pôsobiaca na trhu 13 rokov. Počas tohto obdobia si vytvorila stabilnú pozíciu na trhu so stavebným materiálom. Máme záujem rozšíriť pole našej pôsobnosti aj v online oblasti, a preto hľadáme do nášho tímu administrátora E-Shopu.

Pracovný pomer
Na plný úväzok

Miesto výkonu práce
Žilina, Na Bráne 4

Náplň práce
Komplexné zabezpečovanie fungovania e-shopu.
Optimalizácia e-shopu tak, aby bol na prvých pozíciach v rámci predávaného sortimentu
Branding - budovanie značky
Online marketing
Vykonávanie SEO analýz a vyhodnotení
Hľadanie a aplikácia správnych kľúčových slov
Managovanie grafiky a spolupráca s partnermi, ktorí sa podieľajú na tvorbe e-shopu
Zapracovanie zmien na e-shope a jeho napĺňanie

Výhody
Príjemné pracovné prostredie
Pracovisko v centre mesta
Práca len cez pracovný týždeň
Možnosť konzultácie s odborníkmi v obore
Vzdelávanie sa na školeniach a tréningoch
Stabilný plat + provízia z predaja

Vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vysokoškolské 1.stupeň
Vysokoškolské 2.stupeň

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – pokročilý

Ostatné znalosti
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
WordPress – pokročilý
HTML – pokročilý
Znalosti v Google Analytics a Search Console
Znalosti v oblasti grafiky

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu pošli na náš mail svoj životopis, motivačný list a poprípade aj projekty na ktorých si pracoval/a

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
Záujem o ďalšie vzdelávanie sa v online marketingu
Skúsenosti s vývojom webstránky alebo e-shopu
Skúsenosti s marketingom

Mzda
Základná zložka mzdy 850,- Eur brutto a provízia z predaja

Telefón:

SYSTEM - SK s.r.o.
0911386850

Lokalita:022 01 Čadca

Videlo:

408 ľudí

Mzda/plat:

V texte
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hladáme administrátora - [21.2. 2019]
Hladáme administrátora
Sme na trhu 11 rokov a hľadáme administrátora e-shopu.Ide o prácu popri zamestnaní alebo študent.Odborník na e shopy.Požiadavky samostatnosť.Mzdové ohodnotenie podľa obratu v % veľmi zaujímavé. Jedná sa o fungujúci e-shop shop.maxgarden.sk

V texte Dunajská Streda
930 21
236 x