Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 95197375

Kategórie

Vodoinštalatér do Nemecka/Stuttgart

- TOP - [20.2. 2019]

Ponúkame prácu pre skúsených vodoinštalatérov do Nemecka-Stuttgart.

Náplň práce: inštalácia vody, kúrenia, podlahového kúrenia.

Práca je vhodná pre zohrané partie aj jednotlivcov.

Ponúkame:
-profesionálny prístup
-dlhodobú a celoročnú prácu
-hodinová sadzba 18-19€
-ubytovanie zabezpečené
-21 dňová splatnosť faktúry (2-týždňová fakturácia)

Pracovná doba 60 hodín týždenne
Turnusová práca

Požadujeme:
-skúsenosti
-platnú živnosť

+421 910 579 734
bejdakova.blankjob@gmail.com

Telefón:

Blank Job
0910579734

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

499 ľudí

Mzda/plat:

V texte