Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 95010009

Kategórie

Montáž výrobných liniek / Zámočníci a Mechanici

- TOP - [20.2. 2019]

Stavebná spoločnosť, ponúka práce pre Zámočníkov, mechanikov/montérov na projekty do zahraničia.
Projekty sú zamerané na prácu v priemysle.
Práca je na živnosť.
Miesto výkonu práce je Nemecko.

Ponúkame:
- ubytovanie a cestu zabezpečenú ako aj hradenú zamestnávateľom
- stabilnú prácu počas celého roka
- kariérny rast
- Prácu vhodnú pre jednotlivcov aj partie

Požiadavky na pracovníka sú nasledovné:
- NJ jazyk na úrovni dohovorenia sa
- znalosť práce vo svojom odbore
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- BOZP

Práce sú vykonávané na turnusy a to buď 3 týždňový alebo 4 týždňový turnus medzi ktorými máte 1-2 týždne voľno. Všetko záleží podľa dohody. Pracuje sa od pondelka do soboty min. 10 hodín denne. Všetko záleží od zložitosti konkrétneho projektu.

Náplňou práce je:
- Montáž, demontáž a oprava častí alebo kompletov výrobných liniek podľa technickej dokumentácie
- Spolupráca na pridelených projektoch
- montovanie žľabov
- operatívne riešenie vzniknutých závad
- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti
- Zvyšovanie svojej odbornej spôsobilosti

Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje.

V prípade záujmu zasielajte životopis na mailovú adresu monberg.info@gmail.com . Zaslaním životopisu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými.

Pre viac informácií ma kontaktujte na:
Meno: Monberg, s. r. o.
Telefón: +421 944 488 920
E-mail: monberg.info@gmail.com

Telefón:

Monberg, s. r. o.
944488920

Lokalita:971 01 Prievidza

Videlo:

4624 ľudí

Mzda/plat:

Dohodou