Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 94904554

Kategórie

Praca skladníka

- TOP - [20.2. 2019]

NÁPLŇ PRÁCE: len TPP

vychystávanie tovaru podla objednavky
manipulačné prace
práca so skenerom
príprava tovaru na expedíciu
Praca denna alebo praca nocna

Aktualny nastup 1.5.2019

Posielajte prosim zivotopisy na emailovu adresu

Telefón:

Zuzana Boldisova
0244873850

Lokalita:903 01 Senec

Videlo:

1868 ľudí

Mzda/plat:

700 €
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
SKLADNÍK - [17.2. 2019]
Prijmeme na TPP skladníka. Miesto prevádzky je Zvolenská cesta v BB. Nástup možný ihneď. Obsahom pracovnej pozície je prekládka a vykládka tovaru a manipulácia s VZV. Práca so skenerom a príprava tovaru na expedíciu. Pracovný čas je rozdelený na dlhú a krátku smenu. Platný preukaz a prax na VZV ...

800 € Banská Bystrica
974 01
163 x

SKLADNIK NA TPP PEZINOK - TOP - [20.2. 2019]
!!!!!!PONUKA PRÁCE !!!!!!!!! - prevádzka PEZINOK ( Bratislavská 79, areál SATINA) Prijmeme spoľahlivého skladníka do nášho mladého kolektívu predajne s plechovými strešnými krytinami a doplnkami. Náplň práce: Požadujeme: chuť pracovať a učiť sa nové pracovné postupy, príjemné vystupovanie, ...

820 € Pezinok
902 01
251 x