Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 94782778

Kategórie

Asistentka realitnej kancelárie AstonReal Považská Bystrica

- [31.1. 2019]

Asistentka realitnej kancelárie AstonReal Považská Bystrica - 1
Asistentka realitnej kancelárie AstonReal Považská Bystrica - 2

Administratívna podpora realitnej kancelárie. Samostatná pravidelná práca na cca 20 hodín týždenne.

Náplň práce zahŕňa:
• Príprava podkladov pre maklérov
• Samostatné pripravovanie podkladov a odosielanie ich mailom
• Tvorba inzerátov
• Vybavovanie pošty
• Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Internet (e-mail, – pokročilý)
• Microsoft Excel, Word - pokročilý

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
• primerané sebavedomie, chuť niečo dokázať, spoľahlivosť
• vynikajúce komunikačné schopnosti
• flexibilný a organizačný typ

Pracovné podmienky
• práca na skrátený úväzok/brigáda/dohoda

Pracovná doba:
• 4 hod/denne od 08:30 do 12:30, resp. flexibilný

Plat:
• 300,- €/ v čistom
+ odmeny podľa výkonu pobočky

Informácie o výberovom konaní:
Ak Vás naša ponuka zaujala, Váš životopis prosím zašlite na E-MAILOVU ADRESU: kariera@astonreal.sk
Ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem. Uchádzači vybraní na základe životopisu budú pozvaní na pohovor, ktorý sa bude konať v realitnej kancelárií AstonReal Považská Bystrica, Hliny 1412, 017 07 Považská Bystrica (budova HANT). Čas upresníme.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Významná realitná spoločnosť, ktorá pôsobí na celom Slovensku. Centrála realitnej spoločnosti sa nachádza v Banskej Bystrici. Svoje zastúpenie má v Bratislave, Trenčíne, Žiline, Púchove, Kežmarku, Poprade, Ružomberku, Zvolene, Martine, Dolnom Kubíne, Liptovskom Mikuláši, Považskej Bystrici, Bytči, Veľkom Krtíši a v Žiari nad Hronom.

Adresa:
AstonReal s.r.o.
Horná 85/32,
974 01 B.Bystrica
www.astonreal.sk

Telefón:

Ing. Juraj Astaloš
0905222055

Lokalita:017 01 Považská Bystrica

Videlo:

963 ľudí

Mzda/plat:

300 €