Hlavná stránka > Práca > Chémia a potravinárstvo > Inzerát č. 94424933

Kategórie

Vedúci údržby PPaC a.s.

- [22.1. 2019]

Podvihorlatské pekárne a cukrárne vyhlasujú výberové konanie pre stredisko Humenné na obsadenie funkcie: VEDÚCI ÚDRŽBY
Náplň Práce:
- oprava a údržba vo výrobnej prevádzke
Požiadavky:
- stredoškolské vzdelanie v odbore elektromechanik
- prax v odbore
- vodičský preukaz sk. B
platné osvedčenie vyhláška č. 508/2009

(Plat je uvedený bez prémií a príplatkov)

Žiadosti zasielajte na adresu personalne@ppac.sk

Telefón:

Mgr. Šimurdová Lívia
0577762446

Lokalita:066 01 Humenné

Videlo:

592 ľudí

Mzda/plat:

600 €