Hlavná stránka > Práca > Financie a ekonomika > Inzerát č. 94351192

Kategórie

Trvalý pracovný pomer - regionálny obchodný zástupca

- TOP - [27.1. 2019]

Miesto práce: Trebišov, Sobrance, Strážske

Druh pracovného pomeru: TPP - skrátený 6 hodinový úväzok

Termín nástupu: dohodou

Plat: Základná zložka mzdy, plus provízie bez obmedzenia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Máte skúsenosti s prácou s klientom alebo predajom a chcete v tom napredovať? Alebo ste ešte finančné poradenstvo neskúsili?
Podporíme Vaše schopnosti a zručnosti a pomôžeme Vám zlepšiť svoj finančný rozhľad a predajné aktivity.
Dáme Vám príležitosť stať sa obchodným poradcom.

Vaše pracovné úlohy na uvedenej pracovnej pozícii budú:

Poistné poradenstvo a vypracovávanie návrhov na poistenie podľa potrieb klienta
Príprava, uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia v príslušnom regióne obchodného miesta
Starostlivosť o zverené klientské portfólio
Sprostredkovanie predaja vybraných bankových produktov

Zamestnanecké výhody, benefity:

Stabilná a zaujímavá práca v najsilnejšej poisťovacej skupine na Slovensku
6-mesačný program podpory nových poradcov s garanciou minimálneho príjmu a provízie bez obmedzenia
Systém vzdelávania, odborných školení a tréningov
Flexibilný pracovný čas
Stravné lístky
Príspevok na DDS III pilier
Finančné odmeny pri pracovnom a životnom jubileu.

Požiadavky na zamestnanca:

Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
Vodičský preukaz B
Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie. Dobré prezentačné schopnosti s cieľom pochopiť potreby klienta a navrhnúť finančné zabezpečenie. Orientácia na plnenie cieľov a výkon. Skúsenosti v obchodnej činnosti alebo starostlivosti o klientov vítané.

Stručná charakteristika spoločnosti:

Poisťovňa je členom európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group, ktorá má 200 ročnú históriu a ktorá je najsilnejšou poisťovacou skupinou na Slovensku. Poisťovňa úspešne pôsobí 25 rokov na slovenskom poistnom trhu a je 4. najväčšou poisťovňou na Slovensku. Ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia pre občanov, samosprávy a podnikateľov.

Telefón:

Ing.Hovan
0905181641

Lokalita:075 01 Trebišov

Videlo:

672 ľudí

Mzda/plat:

V texte