Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 94155831

Kategórie

Predavačka v moderných potravinách s rodinnou atmosférou

- [15.1. 2019]

Hľadáme usmievavú pani predavačku do moderných potravín s rodinnou atmosférou. Ak máte rada pokojnú atmosféru maloobchodu a nechcete už dlhé hodiny robiť stále dokola to isté, pošlite nám svoj životopis!

Náplň práce

- obsluha zákazníka
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky
predávaného tovaru
- dokladanie tovaru
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
- vytváranie objednávok, príjem tovaru
- administratívna činnosť spojená s predajom

Mzda

700€ brutto + 100€ výkonnostná odmena + 60€ dochádzkový bonus + 13,50€ príspevok na dopravu + príplatky + ďalšie odmeny a benefity

Požiadavky zamestnanca

- zodpovednosť a samostatnosť
- príjemné vystupovanie a orientácia na
zákazníka
- komunikatívnosť
- potravinársky preukaz
- výpis z registra trestov

Zamestnanecké výhody, benefity

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- príjemné a moderné pracovné prostredie s
rodinnou atmosférou
- práca na 2 zmeny/5 dní v týždni
- dochádzkový bonus 60€ mesačne + výkonnostná
odmena 100€ mesačne + príspevok na dopravu
13,50€ mesačne
- každých 6 mesiacov odmena za inventúru až
do 300€
- dvojzmenná prevádzka
- stravné lístky v hodnote 3,80€
- rekondičné voľno + množstvo ďalších prémií
a benefitov

V prípade záujmu mi pošlite životopis na barbora.blublova@proplusco.sk

Telefón:

Mgr. Barbora Blublová
914343407

Lokalita:811 09 Bratislava

Videlo:

250 ľudí

Mzda/plat:

V texte