Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 94122220

Kategórie

Administratíny pracovník

- [14.1. 2019]

Hľadáme zamestnancov do trvalého pracovného pomeru na pozíciu administratívny pracovník.
Náplň (druh) práce
- obsluha vnútropodnikového systému
- telefonický kontakt s klientom za účelom stretnutia
- informovanie nových klientov o akciových produktoch spoločnosti
- udržiavanie pozitívnych vzťahov so stálymi klientmi a získavanie nových
- týždenná evidencia obchodných partnerov

Pracovný čas: od 8:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- dobré vyjednávacie schopnosti
- skúsenosti v oblasti obchodu
- príjemný prejav a dobré komunikačné schopnosti
Osobnostné predpoklady

cieľavedomosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť

Telefón:

Xvision
910319549

Lokalita:085 01 Bardejov

Videlo:

145 ľudí

Mzda/plat:

500 €