Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 94120745

Kategórie

Hľadáme stavbyvedúceho

- [14.1. 2019]

Stavebná firma - dodávateľ nízkoenergetických SIP domov (sendvičová technológia) hľadá skúseného stavbyvedúceho s praxou.

MIESTO VÝKONU PRACE:
Bratislava a okolie do 100 km.

NÁPLŇ PRACE :
Kompletná organizácia prác, zabezpečovanie pracovníkov, profesistov a subdodávateľov , objednavka materiálov, kontrola a preberanie vykonaných prác a pod.

POŽIADAVKY:
VŠ pripadne SŠ s praxou, vodičský preukaz B, spoľahlivosť, flexibilita, organizačne schopnosti, čítanie výkresov, znalosť technologických postupov.

PLATOVE PODMIENKY:
Plat dohodou cca 1500 € + odmeny.

BENEFITY:
Služobne auto, telefón

Telefón:

HAUSLINE
0948058000

Lokalita:821 01 Bratislava

Videlo:

61 ľudí

Mzda/plat:

V texte