Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 94114160

Kategórie

Zvárač MAG, NEMECKO

- TOP - [21.1. 2019]

Hľadáme pracovníkov na pozíciu Zvárač MAG do Nemecka.

Náplň práce
- zváranie metódou MAG oceľových konštrukcií a nádrží
- práca s technickými výkresmi

Požiadavky na zamestnanca
-Nemecký jazyk na úrovni min. B2
-vyučený v odbore zvárač
-Manuálna zručnosť

-prax min. 2 roky

-Flexibilita

-Nástup ihneď
-Nutné poslať profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku

Zamestnanecké výhody, benefity
-Pracovná zmluva slovenská na dobu neurčitú

-Hlavný pracovný pomer

-Nadpriemerné platové ohodnotenie

-Príplatok na cestovanie, za nadčasy
-Zabezpečené ubytovanie, ktoré hradí firma
-Turnusy

Pošlite nám svoj profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku. Nástup ihneď, plat 14 Eur/hod. netto. Životopis posielajte na mail contax.sk@gmail.com

Telefón:

Contax Sk
00421905713763

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

106 ľudí

Mzda/plat:

V texte