Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 94037793

Kategórie

Finančný konzultant

- TOP - [28.1. 2019]

práca v Spišskej Novej Vsi.
Vypracovanie ponúk, uzatváranie zmlúv, servis klientov, poradenstvo.
Informácia pre uchádzača: zaslanie životopisu na:
anna.vallova@oz.allianzsp.sk
pozvanie na osobný pohovor, výberové konanie

Telefón:

Mgr.Anna Vallova
0908311260

Lokalita:052 01 Spišská Nová Ves

Videlo:

141 ľudí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI „KLIENTSKÉ CENTRUM ELITNEJ SIETE " - TOP - [23.1. 2019]
PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI Do projektu „KLIENTSKÉ CENTRUM ELITNEJ SIETE“ obsadzujeme pozície: -OBLASTNÝ MANAŽÉR -KLIENTSKÝ ŠPECIALISTA -FINANČNÝ KONZULTANT Požiadavky: -min. sš. vzdelanie -komunikatívnosť -nadšenie pre osobnostný rast -tímovosť -skúsenosť s finančníctvom, alebo obchodom výho ...

1 000 € Senica
905 01
292 x

Finančný konzultant - špecialista - [16.1. 2019]
Finančný konzultant - špecialista
Náplň práce : Využívaš pri svojej práci analýzu potrieb klienta a hovorí ti niečo výraz cross-selling? Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš im navrhnúť tie správne riešenia? Ak áno, jednotka na trhu Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. hľadá do tímu skúseného finančného konzultanta - špecialist ...

V texte Rimavská Sobota
979 01
128 x

©2019 Bazoš - Inzercia, bazár Obchod a predaj