Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 92939551

Kategórie

Praca v zahraniči

- TOP - [15.12. 2018]

Ponúkame prácu v Nemecku-Grolsheim. V centrálnom sklade v oblasti internetového obchodu pre najväčšieho a veľmi významného čínskeho zákazníka spolupracujúceho so spoločnosťami ako sú Alibaba,Amazon,Ebay,4 PX a ďaľšie.
Práca je vhodná pre chlapov, ženy a páry. Práca je v čistom a teplom prostredí.

Náplň práce: Príjem tovaru ,triedenie zasielok, príprava tovaru na expedíciu,balenie, paletovanie,etiketovanie a skenovanie.
Práca je tímová.

Pracovná doba: Od pondelka do Piatka ( 12 hod. smeny)
Podľa počtu objednávok práca možná aj v sobotu

Práca na HPP na Slovenský pracovný pomer.
Práca je dlhodobá
Znalosť nemeckého a anglického jazyka je výhodou.¨

Požadujeme: dobrý zdravotný stav. Vodič VZV/NZV retrak klasický vyhodou.
Po odpracovaných 60 hodín poskytujeme zálohy 50€ týždenne
Zabezpečujeme dopravu
Zabezpečujeme ubytovanie
Mzda v čistom 10€ /hod
Možnosť turnusovej práce, nástup možný ihneď
V prípade záujmu volajte 0907890342 e-mail rfmerkur@gmail.com

Telefón:

Rfmerkur
0907890342

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

629 ľudí

Mzda/plat:

V texte