Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 92907189

Kategórie

Realitný maklér Martin a okolie

- [7.12. 2018]

Aktuálne voľné pracovné miesto: Realitný maklér / maklérka

miesto práce / region :
- MARTIN
náplň práce :
- komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností s klientmi
ponúkame :
- pohyblivá pracovná doba
- bezplatné zaškolenie
- odbornú pomoc pri práci
- firemné auto aktívnemu maklérovi
- výhodný provízny systém odmeňovania

požadujeme :
- min.SŠ vzdelanie (stavebný obor výhodou, ale nie podmienkou)
- profesionalitu a zodpovedný prístup
- flexibilitu
- chuť aktívne pracovať
- práca s PC
- vodičský preukaz "B"

Pre koho pozícia realitný maklér nie je vhodná:

Ak očakávate fixný plat - u nás zarobíte veľa peňazí, keď budete veľa pracovať.
Vaším cieľom je zarobiť 1.000 EUR mesačne a potom relaxovať.
Preferujete pracovný čas 9.00 - 16.00 (maklér pracuje aj po večeroch a cez víkendy)
Nie ste dostatočne samostatný, aby ste pracovali bez dozoru

Chcem sa stať realitným profesionálom v Žiline a okolí. Zavolám ešte dnes.

Telefón:

Vladimír Bolček - ABeREALITY
0903866040

Lokalita:036 01 Martin

Videlo:

75 ľudí

Mzda/plat:

3 000 €