Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 92831908

Kategórie

MAG zvárač na pozinkované plechy do Chemnitzu/ pri Česku

- TOP - [19.12. 2018]

Náplň práce:
zváranie konštrukcií a pozinkovaných plechov
práca vo výrobne / na hale / 1 zmenná prevádzka

Ponúkame
16-17 Eur/hod
každé 2 týždne fakturácie a splatnosti
zaplatené ubytovanie
55-60 hod. týždenne

Nástup:
Ihneď

0901719901

Telefón:

135 Chemnitz
090179901

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

386 ľudí

Mzda/plat:

16 €
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Ponuka prace v Nemecku a aj v Rakusku - TOP - [19.12. 2018]
Ponukame pracu pre zvaracov na nemecku pracovnu zmluvu po celom Nemecku. Hladame vsetky druhy zvaracov. Ubytko je zadarmo.Zvaraci tig, mag zamocnici,v Nemecku.Plat od 10-15 e na hod. a elektrikari do Rakuska a aj lakyrnici.Plat 15,28 eur na hod, plus diety 26,40 e denne a na ubytko 15 eur na noc pr ...

15 € Lučenec
984 01
993 x

Hľadáme zvárača 135 MAG a 141 TIG na Zabradlia do Nemecka - TOP - [17.12. 2018]
Hľadáme zvárača 135 MAG a 141 TIG na Zabradlia do Nemecka
Ponúkame prácu pre zvárača TIG na nerezové rúry a zvárača MAG na konštrukcie do Nemecka na živnosť. Požadujeme: Prax, auto a nemčinu pracovnú. Zabezpečíme ubytovanie, nadčasy a hodinovka TIG 20 €, MAG 16 €. Nástup 26.11.2018. Volať: 0917 986 372. Daško

20 € Zahraničie
123 45
510 x

Hľadáme Zvárača 141 TIG a 135 MAG do Záp. Nemecka na živnosť - TOP - [19.12. 2018]
Hľadáme Zvárača 141 TIG a 135 MAG do Záp. Nemecka na živnosť

123 45
967 x

Montážnici - Elektrikári - Zvárači MAG, WIG,TIG - Nemecko - TOP - [27.11. 2018]
Montážnici - Elektrikári - Zvárači MAG, WIG,TIG - Nemecko
Dobrý deň. Ponúkame prácu na montážach v priemyselnej oblasti na pozície : zámočníci montážnici priemyselný elektrikári automatizácia zvárači Práce sú na viacerých projektoch v rámci celého Nemecka. Je potrebná aktívna živnosť, autom ...

17 € Gelnica
056 01
301 x