Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 91868073

Kategórie

elektrikár,Nemecko

- TOP - [17.11. 2018]
Ponúkame stabilnú prácu, zabezpečenú počas CELEHO roka na rôznych pracovných pozíciach.
Voľné pracovné miesta pre Elektrikárov,jednotlivcov aj celý tím
na elektroinštalačné práce.

Ponúkame prácu pre jedného elektrikára, ktorí je vyškolení a má záujem o dlhodobú spoluprácu a chce pracovať.

Súrne Hladáme jedného nemecky hovoriaceho elektrikára.
Nástup práce 13.11.2018
Náplň práce:elektroinštalácie, elektromontáže
Umiestnenie projektu:Stuttgart,Nemecko

Základné informácie:

Pracovná nemčina je výhodou taktiež
ubytovanie je poskytnuté a zčasti hradené Nemeckou firmou,
fakturácia každý týždeň so splatnosťou do 14dní
ponukaná mzda 18€

Práca je vykonávaná turnusovo a to 3 týždne sa robí 1 týždeň voľno,
Pracovná doba je od Po-So v prepočte 55 viac hod.
- možnosť sa dohodnúť na dĺžke turnusu
Práca na živnost

Požadujeme flexibilitu, zodpovednosť a chuť pracovať.

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom údajov

Telefón:

100plus
0948737451

Lokalita:058 01 Poprad

Videlo:

221 ľudí

Mzda/plat:

18 €