Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 91865521

Kategórie

Predajca v interiérovom štúdiu

- [10.11. 2018]

Predajca v interiérovom štúdiu - 1

Predajca v interiérovom štúdiu - 2

Náplň práce

- zodpovednosť za chod predajne, evidencia a kontrola skladových zásob

- objednávanie tovaru, logistika rozvozov k zákazníkom, výdaj a príjem tovaru

- práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom, fakturácia
starostlivosť o predajňu, vystavený tovar,
komunikácia so zákazníkmi, priama, telefonická, e-mailová

- odborné poradenstvo pri nákupe, pôdorysné riešenie interiéru, prezentácia a predaj ponúkaného tovaru dvere, podlahy, cenové ponuky, logistika dodania tovaru

- Pridavanie a aktualizácia tovaru v internetovom obchode, vybavenie objednávok prostredníctvom internetového obchodu

- Práca na skrátený alebo plný úväzok, plat cca 3,5 eur/h.

Požadujeme profesionálny a zodpovedný prístup k práci, prax v obore (zaškolíme).

Všeobecné spôsobilosti:
analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tvorivosť (kreativita)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
kultivovaný písomný prejav
prezentovanie
samostatnosť
technická gramotnosť

Počítače:
Program Money S3
Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:
dobré komunikačné schopnosti, zdvorilé a príjemné vystupovanie
pozitívny prístup ku klientom, analýza ich očakávaní a potrieb
spoľahlivosť, precíznosť a samostatnosť
ochota pracovať flexibilne podľa otváracích hodín predajne
Osobnostné predpoklady
komunikatívnosť
iniciatívnosť
asertivita

Stručný motivačný životopis alebo, čo to o vás nám posielajte na obchod@2v1.sk

Nástup možný ihneď

Telefón:

Dverepodlahy.sk
0915509344

Lokalita:080 01 Prešov

Videlo:

175 ľudí

Mzda/plat:

V texte