Hlavná stránka > Práca > Pohostinstvá a ubytovanie > Inzerát č. 91215253

Kategórie

recepčná/recepčný

- TOP - [30.11. 2018]

Do hostela BARNO s nonstop recepciou hľadáme recepčnú / recepčného.

Platové podmienky: 3,-EUR/hodina počas pracovného týždňa + príplatky :sobota 3,55EUR/hod, nedeľa 4,10EUR/hod, sviatok 5,76EUR/hod, nočná práca 3,69EUR/hod.

Náplň práce:

-plynulé riadenie chodu recepcie
-prijímanie rezervácií
-potvrdzovanie rezervácií
-telefonická a e-mailová komunikácia
-práca s registračnou pokladňou
-práca na PC ( MS Excel , MS Word )

Požiadavky na uchádzača:
-aktívna znalosť anglického jazyka a iné jazyky vítané
-príjemné vystupovanie ,komunikatívny prejav

Pracovný čas:
12 hodinové zmeny, práca aj cez víkendy

Nástup: ihneď

Viac informácií na pohovore, v prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu na manazer@hostelbarno.sk

Telefón:

Andrea
0907976146

Lokalita:040 01 Košice

Videlo:

2016 ľudí

Mzda/plat:

V texte