Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 90916785

Kategórie

=== Nemecko - výroba jácht - ihneď ===

- TOP - [6.11. 2018]

=== Nemecko - výroba jácht  - ihneď === - 1
Miesto práce: Giebelstad, Nemecko

Termín nástupu: 5.11.2018

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok – na dobu neurčitú, pracuje sa cca 40 hodín týždenne

Pracovná náplň :
Pre nemeckého klienta hľadáme manuálne zdatných pracovníkov na prácu vo výrobe a kompletizácii kvalitných jácht. Pracovnou náplňou je kompletizácia montáž a inštalácia jácht, poskladanie nábytku a jeho inštalácia do interiéru, montáže bočných stien, priečok, inštalácia a pokládka káblov elektrického vedenia, inštalácia vody a sanity a tiež iných prvkov interéru.

Ponúkaný plat brutto:
- nástupný plat je od 12 € - 13€ - v závislosti od pozície ale aj kvality, predchádzajúcej praxe a jazykových schopností
- nezdaniteľný bonus 400€ každý mesiac ako príspevok na bývanie
- čistá mesačná mzda je cca 1600€ / mesiac

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na nemeckú zmluvu
- Zabezpečenie ubytovania pred príchodom do Nemecka (cca 300 – 350€ / mesiac)
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca
- Manuálna zručnosť (ideálne vyučený stolár, tesár, inštalatér, elektrikár, lakýrnik)
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Chuť pracovať v rušnom prostredí
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na cv@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou alebo nás kontaktujte na 0948 033 511

Telefón:

In Box Agency, s.r.o.
0948033511

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

1331 ľudí

Mzda/plat:

V texte