Hlavná stránka > Práca > Obchod a predaj > Inzerát č. 90863444

Kategórie

Prijmeme oblastných technikov okien a dverí pre ZV a BR

- TOP - [20.10. 2018]
OBLASTNÝ TECHNIK
Chcete pracovať a pri tom mať čas aj na svojich blízkych?Práve nám začína sezóna, prácu budete mať istú aj v zime.
Pracovať cca 5 hodín denne s možnosťou nadštandardného zárobku Vás láka?
Staňte sa súčasťou kolektívu spoločnosti OK BIZNIS s.r.o. pôsobiacej na trhu od roku 2009. Naša spoločnosť sa zaoberá servisom plastových okien, dverí a dodávaním a montážou žalúzií a sieťok proti hmyzu.
Vašou náplňou práce bude:
- Kontrola okien a dverí v domácnostiach,
- Spísanie zistených závad,
- Zameranie okien, dverí v prípade objednávky na montáž žalúzií a sieťok proti hmyzu,
- Administratívne zabezpečenie objednávky.
Čo ponúkame:
- Zaškolenie nových pracovníkov,
- Vopred plánované návštevy u zákazníka zabezpečené spoločnosťou, pôjdete na dohodnuté stretnutia
- Stabilné odmeňovanie vo výške od 1000 eur až do 2000 eur formou najvyšších provízií v danej oblasti,
- Administratívnu podporu zo strany spoločnosti,
- Ľudský a ústretový prístup vedenia spoločnosti.
Požiadavky:
- Zodpovedný a spoľahlivý prístup,
- Samostatnosť,
- Slušné vystupovanie,
- Komunikatívnosť,
- Čistý register trestov,
- Vlastné motorové vozidlo,
- Mobilný telefón,
- Živnostenský list

Momentálne obsadzujeme mestá Zvolen,Brezno a okolie.

Životopisy posielajte na e-mail: info@okbiznis.sk.Výberový proces bude prebiehať na pobočke v Banskej Bystrici.

Telefón:

Roman
0911343324

Lokalita:974 05 Banská Bystrica

Videlo:

205 ľudí

Mzda/plat:

1 500 €