Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 90862072

Kategórie

Servisný technik, údržbár, inštalatér

- TOP - [20.10. 2018]

Servisný technik, údržbár, inštalatér - 1

Servisný technik, údržbár, inštalatér - 2
Servisný technik, údržbár, inštalatér - 3
Servisný technik, údržbár, inštalatér - 4
Servisný technik, údržbár, inštalatér - 5

Servisný technik, údržbár, inštalatér - 6
Práca v poruchovej službe - KANAL SERVIS

Hľadáme šikovného kolegu do nášho tímu pre pobočky Bratislava a Nitra.

Práca vhodná pre manuálne zručného človeka, servisného technika, inštalatéra,údržbára...

Náplň práce:
* Čistenie odtokov,dažďových zvodov,ležatej a zvislej splaškovej a dažďovej kanalizácie v domácnostiach, firmách, inštitúciách atď.
* Vedenie motorového vozidla do 3,5 t,
* starostlivosť a údržba servisného motorového vozidla, strojov na čistenie a príručného náradia.
*práca s elektro-mechanickými prístrojmi - krtko, vysokotlakovými strojmi,jemnou technikou - špeciálne inšpekčné kamery na kanalizácie

Požiadavky na zamestnanca:
Aktívny vodič motorového vozidla. Zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, orientačné schopnosti v teréne, manuálna zručnosť.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok,živnosť

Práca v stabilnej spoločnosti so širokou klientelou.

Zaujímave finančné ohodnotenie od 1100 Eur v hrubom. Po 3 mesiacoch zvýšenie platu podľa skúseností. Výkonnostné bonusy.

Ubytovanie v Bratislave je zabezpečené.

Termín nástupu: ihneď
www.kanalservis.sk

Meno: Ing.Daniel Vereš
Telefon: 0918 907 920
E-mail: info@kanalservis.sk

Telefón:

Daniel Vereš
0918907920

Lokalita:831 06 Bratislava

Videlo:

279 ľudí

Mzda/plat:

1 100 €