Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 90844430

Kategórie

Zarábajte 910€ ako operátor výroby vo Voderadoch

- TOP - [20.10. 2018]

Zarábajte 910€ ako operátor výroby vo Voderadoch - 1
Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 136 000 zamestnancov. Ponúkame ti pozíciu operátora výroby v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedačiek pre luxusné automobily.
Čo u nás získaš?
910 € mzdu s bonusmi a príplatkami
110 € mesačný výkonnostný bonus
36 € dochádzkový bonus
735 € základná zložka mzdy
príplatok za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
dopravu do práce a z práce ZADARMO
ubytovanie taktiež zadarmo
stravné lístky v hodnote 3,60 €
Čo bude tvojou náplňou práce?
výroba a kompletizácia autosedačiek
naťahovanie poťahov na autosedačky
zakladanie jednotlivých komponentov
kontrola vyrobených dielov
práca v stoji
Aké sú požiadavky na teba?
minimálne vzdelanie stredoškolské bez maturity
predchádzajúca prax z výroby alebo výrobnej linky je výhodou, nie však podmienkou
v prípade záujmu ma kontaktujte na +421 905920725, andrea.sedlakova@manuvia.com

Telefón:

Andrea
00421905920725

Lokalita:032 44 Liptovský Mikuláš

Videlo:

93 ľudí

Mzda/plat:

910 €