Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 90839436

Kategórie

Príjmeme šikovného automechanika na TPP Ruzomberok

- [12.10. 2018]

Príjmeme šikovného automechanika na TPP Ruzomberok - 1

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Kontrola a opravy technického stavu osobných a úžitkových vozidiel
Vykonávanie sevisných prehliadok a opráv podľa potreby.
Diagnostikovanie závad a ich odstránienie
Práca na jednu zmenu( 8.00 – 17:00 )

Zamestnanecké výhody, benefity:

Práca v slovenskej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
Zľavy pre zamestnancov
Špičkové technické vybavenie dielní
Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Informácie o výberovom konaní:

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu autoferteam@gmail.com . Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:
Vyučený v odbore automechanik

Vodičský preukaz:
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Dôslednosť
Zodpovednosť
Sa mostatnosť
Loajálnosť

nastupny plat cca 700e

Telefón:

JAKUB
918138437

Lokalita:034 01 Ružomberok

Videlo:

189 ľudí