Hlavná stránka > Práca > Chémia a potravinárstvo > Inzerát č. 90824007

Kategórie

Pracovník do konzervárne

- [12.10. 2018]
Róbert Gašprík – Mäsovýroba s.r.o..Trnava
Do stále sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti s viac ako 20 ročnou históriou hľadáme:
Pracovníka konzervárenskej výroby - na jednozmennú prevádzku

Lokalita: Mikovíniho 1, Trnava
Termín nástupu: Ihneď

Požiadavky na zamestnanca:
• prax vítaná
• zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
• zodpovednosť
• flexibilita
• ochota pracovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• plnenie výrobkov
• kontrola výrobkov
• balenie výrobkov
• uskladňovanie výrobkov
• expedícia výrobkov

Platobné podmienky:
• Ponúkaný plat 900 € /Brutto
Bonusy:
- 100 € dochádzkový bonus
- Koncoročné odmeny
- Platené nadčasy
- Stravné lístky

Doplňujúce informácie:

• práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy na čas

Svoje životopisy posielajte na: kancelaria@gasparikmasovyroba.sk alebo nás kontaktuje v pracovné dni od 9:00 do 15:00, na tel. čisle 0917 860 795.

Telefón:

Martina
0335522424

Lokalita:917 02 Trnava

Videlo:

279 ľudí

Mzda/plat:

V texte