Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 90679835

Kategórie

Holandsko - Sadrokartonisti, 480-500€/tyz. netto

- TOP - [30.10. 2018]

Holandsko - Sadrokartonisti, 480-500€/tyz. netto - 1
Miesto práce: rôzne projekty v Holandsku

Pracovná náplň :
Pre viacerých klientov do Holandska (personálne agentúry zamestnávajúce odborníkov v stavebníctve a priemysle) hľadáme sadrokartónistov na rôzne projekty, jednak na inštalácie na stavbách rodinných domov, komerčných objektov ale aj priemyselných budov ako sú obchodné centrá, spoločenské centrá atd.

Náplň práce :
- Príprava materiálu na projekt (profily konštrukcie, dosky, spojovacie materiály, finišovacie materiály...)
- Zameranie projektu
- Stavba nosných konštrukcií
- Osadzovanie sadrokartonových dosák
- Úprava a presadrovanie spojov, vybrusovanie
- Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy

Ponúkaný plat netto: zamestnávatelia ponúkajú mzdu v rozmedzí 480 – 500€ na 40 hodinový týždeň, nadčasy sú preplácané, pričom ubytovanie je zadarmo, takže mesačná čistá mzda je medzi 2000 – 2100€

Požiadavky na zamestnanca
- práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou na sadrokartonoch min 3–4 rokov
- vyučený v stavebnom odbore - výhodou
- je potrebné byť manuálne zručný pri montáži a vedieť čítať výkresovú dokumentáciu
- dobrá úroveň nemeckého alebo anglického jazyka
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom so snahou, aby bolo čo najbližšie k miestu práce.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na cv@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “SADROKARTONISTA HOLANDSKO”.

Telefón:

Veronika Oroszova
0948033511

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

510 ľudí

Mzda/plat:

V texte