Hlavná stránka > Práca > Remeselné práce > Inzerát č. 89987856

Kategórie

Rakúsko - Stolári do výroby dverí

- TOP - [10.10. 2018]

Rakúsko - Stolári do výroby dverí - 1
Miesto práce: Unken, Rakúsko – cca 415 km od Bratislavy
Termín nástupu: ihneď, podľa dohody
Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 hodín týždenne (6:00 – 17:00)

Pracovná náplň :
Aktuálne hľadáme 2 stolárov pre rakúsku firmu ktorá má cca 30 zamestnancov v produkcii a vyrába protipožiarne dvere z dreva pre bežné stavebnictvo a pre výstavbu jácht. Stolárske zručnosti sú nevyhnutné, s praxou cca 4 - 5 rokov. Základné znalosti nemeckého jazyka sú dôležité. Vo firme pracujú aj dvaja zamestnanci z Poľska.

Firma má dobré meno v stavebníctve, so stabilným množstvom zákazok (cca 5000 produktov ročne).Je plánovaná aj výstava novej výrobnej haly.

Ponúkaný plat brutto:
Základná mzda na 2.070,81€ / mesiac (platené mesačne)

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na rakúsku zmluvu, priamo pod výrobnou firmou
- Overený zamestnávateľ – stabilná firma
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka
- Ochota zamestnávateľa zabezpečiť ubytovanie a prispievať na nájom

Požiadavky na zamestnanca
- Vyučený stolár
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 4 – 5 rokov
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na office@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 355 540

Telefón:

Ing. Miroslav Majerčák
0948355540

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

682 ľudí

Mzda/plat:

V texte