Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 89895074

Kategórie

Recepčný - á v relax zariadení, KOŠICE

- TOP - [22.9. 2018]

Recepčný - á v relax zariadení, KOŠICE - 1

Recepčný - á v relax zariadení, KOŠICE - 2
Recepčný - á v relax zariadení, KOŠICE - 3
Recepčný - á v relax zariadení, KOŠICE - 4
Do relaxačného zariadenia „Sauna La Vita“ v Košiciach hľadáme príjemne vystupujúceho a svedomitého recepčného / recepčnú na TPP.

Pracuje sa na smeny, v popoludňajších až neskorých večerných hodinách, sviatky a cez víkendy.

Plat : 550,- € /brutto/

Náplň práce :

- administratívne práce
- uvádzanie a usmerňovanie klientov na prevádzke
- telefonická a e-mailová komunikácia
- starostlivosť o chod recepcie
- používanie registračnej pokladnice a čítačky kariet
- práca s hotovosťou
- obsluha a starostlivosť o zákazníkov v čajovni
- obsluha saunových zariadení
- pomocné práce /upratovanie, pranie, žehlenie.../

Požiadavky na zamestnanca :

- pozícia vhodná pre uchádzačov so vzdelaním - stredoškolské s maturitou
- skúsenosti s prácou na recepcii vítané
- komunikatívny, kultivovaný a profesionálny prejav s orientáciou na zákazníka, spoľahlivý, flexibilný, lojálny a zodpovedný
- odborná spôsobilosť na prácu s potravinami /príp. si odbornú spôsobilosť doplníte/
- zdravotný preukaz

Nástup : ASAP

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis spolu s fotografiou na mailovú adresu :

saunalavita@saunalavita.sk

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Inzercia platná do zmazania inzerátu.

Telefón:

Sauna La Vita
905351886

Lokalita:040 01 Košice

Videlo:

549 ľudí

Mzda/plat:

V texte