Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 89555329

Kategórie

Pomocnik na Stavbe - Rakusko

- TOP - [27.9. 2018]

Pomocnik na Stavbe - Rakusko - 1
Miesto práce: Vorarlberg

Pracovná náplň :
Pre rakúsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme 2 pomocníkov na stavbu s praxou. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto vyžadujeme úroveň nemčiny A2 a lepšej u jedného z dvojice.

Ponúkaný plat brutto:
Základná mzda na základe kolektívnych dohôd je určená na 12,09€ na hodinu brutto + za každý odpracovaný deň tiež dostávate diéty vo výške 41,40€.
Pracuje sa priamo pod rakúskou pracovnou zmluvou
+ 13 a 14 Plat
+ preplatená dovolenka

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na rakúsku zmluvu
- Overený zamestnávateľ
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca
- nemecký jazyk na úrovni A2 a lepšej
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na office@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 355 540

Telefón:

Ing. Miroslav Majerčák
0948355540

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

1255 ľudí

Mzda/plat:

V texte