Hlavná stránka > Práca > Vzdelávánie a personalistika > Inzerát č. 88780317

Kategórie

Učiteľka v súkromnej materskej škole v Ivanke pri Dunaji

- [12.8. 2018]
Hľadáme milú pani učiteľku na TPP, ktoré bude mať skutočne rada deti a musí jej záležať na ich zdravom vývoji.
Prax v obore vítaná.

Sme jedna veľká rodina, ktorá dbá v prvom rade na zdravie svojho prostredia v ktorom detičky trávia svoj deň. Zdravé dieťa = šťastné dieťa :)

Sme súkromné predškolské zariadenie, ktoré poskytuje kvalitné, odborné a systematické vzdelávanie a starostlivosť deťom vo veku od 2 do 6 rokov s celodennou prevádzkou v pracovných dňoch od 6:30 – 17,30 hod.

Náplň práce :
- starostlivosť o deti od 2 do 6 rokov v súkromnom zariadení;
- tvorba vzdelávacieho plánu a jeho dodržiavanie;
- výchovno-vzdelávacie aktivity, ich príprava, organizácia a vedenie;
- edukačná činnosť;
- cvičenia a fyzické aktivity s deťmi;
- komunikácia s rodičmi.

Požiadavky :
- milý a priateľský prístup k deťom
- schopnosť zaujať deti vlastnou edukáciou
- umelecký smer vítaný (výtvarná činnosť alebo pohybová činnosť
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo , Predškolská a elementárna pedagogika, Zdravotná sestra

Miesto výkonu práce : Detská škôlka,s.r.o. Ivanka pri Dunaji, Komenského 16

Telefón:

Katarína Zajačiková
911865408

Lokalita:900 28 Senec

Videlo:

788 ľudí

Mzda/plat:

Dohodou