Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 88746682

Kategórie

Finančný maklér pre Trnavu

- TOP - [18.8. 2018]

Finančný maklér pre Trnavu - 1
Dynamická finančná spoločnosť hľadá do svojich radov ambicióznych ľudí so skúsenosťami z finančného sektoru, ktorí sa nebránia kariérnemu rastu, osobnému rozvoju a ktorých vieme aj zaujímavo finančne ohodnotiť. Ostatných bezplatne zaškolíme.
Žiaden MLM ( multi level marketing ) .

Náplň práce:
- spracovávanie databáz a tvorba jednoduchých štatistík,
- riešenie nových ako aj existujúcich klientskych zložiek,
- spolupráca na projektoch s realitnými kanceláriami ako aj ďalšími partnermi.

Vybraných uchádzačov radi bezplatne zaškolíme v efektívnom a prepracovanom systéme zapracovania, ktorý sa sústreďuje na zlepšenie komunikačných zručností, efektivitu a obchod.

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.

Ponúkané výhody:
- Osobnostný rozvoj v atraktívnych a stále viac žiadúcich oblastiach,
- prideľovanie klientov na základe dosiahnutých výsledkov,
- možnosť kariérneho rastu v strednom manažmente,
- atraktívni partneri zabezpečujúci neustály prísun novej práce
- a ďalšie.

Pracovné podmienky:
-pružný pracovný čas
Požiadavky pre uchádzača:
Požadované vzdelanie:
-Stredoškolské vzdelanie

Zručnosti, schopnosti:
Všeobecné spôsobilosti:
tímová práca
tvorivosť (kreativita)
osobnostný rozvoj

Počítače:
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Ďalšie požiadavky:
POZÍCIA JE VHODNÁ PRE:
- ľudí, ktorí chcú pracovať a hájiť záujmy klientov,
- tých, ktorí sa majú chuť vzdelávať a posúvať ďalej,
- tých, ktorí sa chcú kariérne presadiť,
- tých, ktorí majú radi smart riešenia a prácu s internetom,
- tých, ktorí chcú a majú radi systematickú a efektívnu prácu.

Osobnostné predpoklady:
-trpezlivosť
-spoľahlivosť
-empatia
-ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Pracovali ste v banke, poisťovni, alebo máte skúsenosť z MLM ( multi-level marketing ), tak táto ponuka je pre Vás tá pravá.

Odmeňovanie na základe provízií. Ponúkame jedny z najvyšších provízií na slovenskom trhu.
Po zaučení a výsledkoch je možný Fixný príjem.

Počet voľných miest: 5 ( uprednostňujeme ľudí so skúsenosťami ).

Pošlite nám svoj životopis na : trnavakancelaria@gmail.com

Telefón:

Bc. Ivana Gašparová
0907431437

Lokalita:917 01 Trnava

Videlo:

108 ľudí

Mzda/plat:

1 500 €