Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 88604931

Kategórie

TURNUSOVÁ PRÁCA PRE PÁRY NA SLOVENSKU S UBYTOVANÍM V BYTOCH

- TOP - [21.8. 2018]

TURNUSOVÁ PRÁCA PRE PÁRY NA SLOVENSKU S UBYTOVANÍM V BYTOCH - 1
PONÚKAME VÁM KAŽDÝ TÝŽDEŇ VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA NA ČESKÚ ALEBO SLOVENSKÚ PRACOVNÚ ZMLUVU NA DOBÚ NEURČITÚ!

POTREBNÉ VZDELANIE: stredoškolské bez maturity
TERMÍN NÁSTUPU: ihneď
PLAT: 3,85€/H netto
MIESTO VÝKONU: Trnava
NÁPLŇ PRÁCE: jednoduché balenie a kontrolovanie plastov V MENŠEJ FIRME

PONÚKAME:
-ubytovanie zadarmo
-doprava zadarmo
-týždenné zálohy
-turnusy
-slovenskú zmluvu na TPP
-12/h alebo 8/h zmeny
-dovolenky
-a mnoho ďalších benefitov...

KONTAKTUJTE V ČASE CCA OD 10:00 - 17:00 0940343566 v prípade neprítomnosti vás budeme kontaktovať. ĎAKUJEME!

Telefón:

Súkeniková
0940343566

Lokalita:811 07 Bratislava

Videlo:

1009 ľudí

Mzda/plat:

V texte
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Žeriavnik - turnusová práca v ČR - TOP - [21.8. 2018]
Ponuka práce pre žeriavnikov A1, A2 v strojárskej výrobe v Ostrave, ČR pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou oceľových tlakových fliaš a nádrží. V zmysle aktuálnej legislatívnej požiadavky Vám garantujeme výšku zákonom stanovenej minimálnej mzdy 480 eur a viac, v závislosti od Vašich skúsenost ...

V texte Česká republika
110 00
16 x

Práca Nemecko - TOP - [21.8. 2018]
Práca Nemecko
Ponúkame stabilnú prácu, počas celého roka na rôznych pracovných pozíciach v Nemecku. Jazyk nie je podmienkou, ale výhodou /finančné ohodnotenie/ Pracovná pozícia: Zámočník - Zabezpečené a hradené ubytovanie v plnej výške. - 10 dňová fakturácia - Práca počas celého roka - Základná mzda ...

3 800 € Žilina
010 01
249 x

Pracuj v Nemecku ako univerzálny zámočník ihneď - [17.8. 2018]
Ponúkame voľné pracovné pozície v Nemecku na pozície univerzálny zámočník-prípravár. Ubytovanie zabezpečené, turnusová práca, práca na živnosť, dohoda, plat 18 Eur-19 eur, nástup 1.9.2018 +421 907 423 918, pracapd@azet.sk

19 € Česká republika
110 00
59 x

Strojar - TOP - [21.8. 2018]
Príjmeme na TPP CNC pracovníka v programe Fanuc a Hendaiman. Práca je v Dubnici nad Váhom. Turnusová práca je možná.Ubytovanie je hradené v plnej výške zamestnaváteľom alebo prispevok na dochádzku autom alebo hromadnou dopravou. Kontakt: 0917489995.

6 € Humenné
066 01
91 x