Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 87827296

Kategórie

Prijmeme technika STK

- [13.7. 2018]

Prijmeme technika STK - 1

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vedenie údajov o výsledkoch kontroly spôsobilosti vozidiel
- vyhodnotenie identifikátorov vozidiel
- vedenie a zodpovednosť za evidenciu tlačív
- zabezpečovanie denných údajov
- výkon práce na základe absolvovaného školenia

Požiadavky na zamestnanca

vzdelanie stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:dopravné, mechanizačné

Vodičský preukaz:A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe:1

Ukončenie výberového konania: august 2018

V prípade, ak spĺňate podmienky pre obsadenie voľnej pracovnej pozície, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a dohodneme si termín osobného pohovoru.

Telefón:

Chudy
0905949651

Lokalita:960 01 Zvolen

Videlo:

196 ľudí

Mzda/plat:

700 €