Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 87781712

Kategórie

Hľadám šikovných a komunikatívnych ľudí

- [12.7. 2018]
Hľadám šikovných, komunikatívnych ľudí s chuťou do práce na viacero pracovných pozícií.

Náplňou práce je:
- administratíva, práca s PC
- práca s firemnými kalkulačkami
- tvorba projektov
- vybavovanie emailov a telefonátov

Výhody:
- flexibilná pracovná doba
- garantovaný kariérny postup

Neskôr je možnosť odovzdania kompetencií na vedenia ľudí, čiže stredný manažment.
Práca sa dá vykonávať na HPP, VPP alebo ako privyrobenie popri práci, pre vysokoškolského študenta, či mamičku na materskej dovolenke. Miesto výkonu práce sa nachádza vo Zvolene.

Jediné podmienky sú min. 18 rokov, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, pracovitosť. Nepožadujem prax, do všetkého budeš zaškolený. V prípade záujmu pošli životopis alebo ma kontaktuj.

Telefón:

Zuzana Halásová
0903978621

Lokalita:965 01 Žiar nad Hronom

Videlo:

99 ľudí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Asistent/Asistentka - [6.7. 2018]
Hľadám šikovných ľudí do kancelárie na administratívne práce. Bližšie informácie na pracovnom pohovore. Svoje CV zasielajte na pracujem123@gmail.com

3 € Prešov
080 01
290 x

Praca na TPP, nastup IHNED - [3.7. 2018]
Do našej medzinárodnej spoločnosti hľadáme šikovných ľudí na pozíciu Administratívneho pracovníka! - aj bez skúseností Ide o jednoduchú kancelársku prácu spojenú s komunikáciou s klientom cez telefón, e-mail, dohodnutie prac. stretnutí. Na pozíciu si každého uchádzača zaškolíme. Čo by si ma ...

1 000 € Bratislava
831 04
214 x

Finančný konzultant - [2.7. 2018]
Hľadáme šikovných spolupracovníkov na pozíciu finančného konzultanta v BN,PE a TO. Náplň práce: -poradenstvo -vypracovanie analýz -starostlivosť a servis klientov Benefity: -kariérny rast -bezplatné vzdelávanie -flexibilný pracovný čas -štvrťročné odmeny Požiadavky: -stredoškolské vzdelan ...

1 000 € Bánovce nad Bebravou
957 01
91 x