Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 87743640

Kategórie

Finančný konzultant - Allianz SP, Manažér obchodnej skupiny

- [11.7. 2018]

Allianz-Slovenská poisťovňa obsadzuje pozíciu - finančný konzultant a manažér obchodnej skupiny v agentúrnej kancelárii
v Leviciach

Náplňou práce je:

- telefonický a osobný kontakt s klientom
- evidencia telefonických hovorov
- spravovanie existujúceho portfólia klientov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
- zisťovanie potrieb klientov
- následné predkladanie návrhov riešenia a s tým súvisiaca administratíva

Ponúkame:

-výbor né platové ohodnotenie,
-bezplatný systém vzdelávania a odborných školení
-flexibilný pracovný čas
-finančné a materiálne benefity
-možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na kandidáta:

- úplné stredoškolské vzdelanie
- dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, ambicióznosť, dochvíľnosť
- chuť kariérne rásť
- príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k práci
- základné počítačové znalosti ( Word, Excel, internet)

Miesto výkonu práce: Levice
Termín nástupu : ihneď

Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Mzda/plat:
1 000 €

Alžbeta Gregušková - Manažér obchodnej skupiny, Allianz SP

Agentúrna kancelária - obchodná pasáž Astrum Laus, P.O.Hviezdoslava 5859/2A Levice
Tel.: +421 908 942 907
E-mail: alzbeta.greguskova@os.allianzsp.sk

Men o: Alžbeta
Telefon: 0908942907
Cena: 1000

Telefón:

Alžbeta
0908942907

Lokalita:934 01 Levice

Videlo:

36 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €