Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 87071855

Kategórie

Príďte pracovať do automobilky (Malacky-operátor)

- TOP - [27.6. 2018]

Príďte pracovať do automobilky (Malacky-operátor) - 1
Popis pracovnej ponuky:
- obsluha strojov a zariadení
- jednoduchá nenáročná práca
- obsluha lisovacieho zariadenia, roboticky riadené zariadenie
- po zaučení Vás zaškolíme na obsluhu zváracieho stroja

Miesto výkonu práce: Malacky

Obsadzované pozície:
- operátor výroby - 670€/brutto
- operátor zriaďovač- 750€/brutto
- zvárač - 850€/brutto
- vodič VZV -740€/brutto

Požiadavky na kandidáta:
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- flexibilita

Výhody:
- možnosť ubytovania
- strava, formou čípovej karty, závodná jedáleň
- motivačný bonus
- príplatky za nadčasy

V prípade záujmu nás kontaktujte:
0800 221 111
Všetky naše aktuálne ponuky nájdete na našej stránke: www.pseurotrade.sk

Informácie o zamestnávateľovi:
EUROTRADE – SR a.s.

•Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu

•Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.

•Istota, kvalita a tradícia : 15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.

•Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami

•Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod

•Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Telefón:

Eurotrade
0915572185

Lokalita:901 01 Malacky

Videlo:

125 ľudí

Mzda/plat:

670 €