Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 86895073

Kategórie

Pomocné práce na stavbe - Rakúsko (Innsbruck)

- TOP - [21.6. 2018]

Pomocné práce na stavbe - Rakúsko (Innsbruck) - 1
Ponúkame možnosť nástupu do práce pre troch pomocníkov na stavbe v meste Innsbruck (Tirol, Rakúsko).

Náplň práce:
• Všeobecné stavebné činnosti
• Demolácie
• Renovácie

Požiadavky na pracovníka:
• znalosť nemeckého jazyka
• Vodičský preukaz B je výhodou
• predošlé skúsenosti s prácov na stavbe

Výhody:
• Osobná starostlivosť našich skúsených konzultantov
• Pevné školenie
• Trvalá pracovná zmluva s možnosťou trvalého zamestnania
• 13. a 14. plat
• 5 týždňov platenej dovolenky
• organizácia ubytovania v prípade potreby

Minimálna mzda kolektívnej zmluvy pre túto prácu predstavuje minimálne 1 618,76 EUR brutto / mesiac. Skutočný plat závisí na vašich skúsenostiach a zákazky, na kt. pracujete

Telefón:

Mobile Personnel
0903199901

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

614 ľudí

Mzda/plat:

2 000 €