Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 85915160

Kategórie

Personalistka

- [16.5. 2018]
Hľadáme administratívnu silu (možnosť pracovného pomeru aj na skrátený pracovný úväzok).

Náplň práce:

• Evidencia pošty a evidencia faktúr, skladová evidencia
• Administratívna podpora pre vedenie spoločnosti
• Operatívne úlohy a iné administratívne práce
• Zabezpečenie chodu oddelenia ľudských zdrojov
• Organizácia náborov nových zamestnancov - selekcia uchádzačov
• Práca s databázou kandidátov, výber a kontaktovanie vhodných kandidátov
• Komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce, komunikácia s príslušnými úradmi pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov
Požadované znalosti:

MS Office na užívateľskej úrovni (Outlook, Word, Excel)
Ekonomické vzdelanie výhodou
Nemecký jazyk B2, C1 – podmienka
Termín nástupu: ASAP
Plat: Dohodou
Miesto výkonu práce: Šamorín

Telefón:

Miriam Kúdelová
00421903859180

Lokalita:931 01 Dunajská Streda

Videlo:

99 ľudí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hľadáme Administratívnych pracovníkov - [22.5. 2018]
Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa dopravou, hľadá do svojho mladého kolektívu nových spolupracovníkov s nástupom ihneď. Jedná sa o prácu na pozíciu Personalistka, účtovníčka, fakturantka. Znalosť práce s programom POHODA je výhodou, v prípade neznalosti zaškolíme. Výhodou : - znalosť Talians ...

700 € Bratislava
851 04
21 x

Administratívna pracovníčka - personalistka - [16.5. 2018]
Firma MASTRA s.r.o. hľadá vhodnú kandidátku na pozíciu administratívnej pracovníčky - personalistky. Náplň práce: inzerovanie voľných pracovných miest, vyhľadávanie a výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície, administratívne činnosti spojené s výkonom pozície. Požiadavky: Ukončené stredo ...

240 € Bardejov
085 01
115 x

Personalistka/Personalista - [12.5. 2018]
Personalistka/Personalista
Persovalná agentúra hľadá asistentku/asistenta, manažéra - personalistsku/pesonalista s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka.Hladáme zodpovednú osobu bude aktívne vyhľadávať nových klientov, obchodné príležitosti v Nemecku,Rakúsku a Švajčiarsku.Požiadavky - vodičský preukaz B, komunikatívnosť, cieľav ...

Dohodou Žilina
010 01
130 x