Hlavná stránka > Práca > Servis a služby > Inzerát č. 85908150

Kategórie

HOLANDSKO–Opravári na lodné kontajnery

- TOP - [23.5. 2018]

HOLANDSKO–Opravári na lodné kontajnery - 1
Miesto práce: Antwerp – príp. iné podľa potreby Holandsko a Nemecko (Rotterdam, Hamburg, Le Have)
Termín nástupu: ihneď - každý pondelok

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: dlhodobý kontrakt na plný úväzok, pracuje sa cca 40 – 50 hodín / týžd

Pracovná náplň :
Pre Holandsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme cca 20 – 50 dobrých pracovníkov na opravu lodných kontajnerov v Holandsku. Ide o kontrolu a generálne opravy kontajnerov, preto potrebujeme šikovných zámočníkov, ktorí vedia pracovať s kovovými profilmi a plechmi, premerať, narezať, navŕtať, ohýbať, obrúsiť prípadne pozvárať konštrukcie kontajnerov podľa potreby. Opravujú sa chladiarenské ale aj normálne kontajnery. Je potrebné vedieť zvárať metódou MIG/MAG - aj nerez, pričom certifikáty nie sú potrebné. So zamestnávateľom komunikujete v anglickom alebo nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Ponúkaný plat netto:
Základná mzda je od 480 – 500 € / týždeň netto s tým, že ubytovanie máte zabezpečené zadarmo

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na holandskú zmluvu
- Overení zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca
- Certifikát 135,136 - je výhodou, nie však podmienkou
- Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 1 – 2 roky
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 3 - 4 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v nemeckom alebo anglickom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci

Telefón:

Veronika Oroszova
0948033511

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

634 ľudí

Mzda/plat:

V texte