Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 85907592

Kategórie

FÍNSKO - LAMINÁTORI VO VÝROBE JÁCHT

- TOP - [23.5. 2018]

FÍNSKO - LAMINÁTORI VO VÝROBE JÁCHT - 1
Miesto práce: Sammatti - blízko Lohja na juhu Fínska (cca 70 km od Helsínk)

Termín nástupu: August 2018

Pracovná náplň :
V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – továreň vyrábajúca člny a jachty s výrobným závodom v meste Sammatti –do výroby jácht šikovných pracovníkov s predchádzajúcimi skúsenosťami na pozíciách RUČNÝ LAMINÁTOR, SPREJOVÝ LAMINÁTOR, REZAČ LAMINÁTU. Náplňou práce sú všetky potrebné operácie pri výrobe člnov a jácht a to hlavne, kontrola dodaného materiálu, jeho príprava, samotné nanášanie laminátu ručne ale aj sprejovo a následné kontrola vykonanej práce, vizuálna a funkčná kontrola, prípadne premeriavanie. Je potrebné dodržiavať požadovanú rýchlosť, kvalitu a bezpečnosť pri práci.

Je potrebné aby každý z uchádzačov mal komunikatívnu úroveň anglického jazyka – úroveň B1 a vyššiu.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú.

Ponúkaná mzda brutto:
Nástupný plat je 12 € na hodinu

Požiadavky na zamestnanca
- Prax vo výrobe jácht ako laminátor alebo glass fiber cutter
- Schopnosť pracovať v rušno výrobnom prostredí
- Čítanie a práca podľa technických výkresov je veľkou výhodou
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca s mesačným doplatkom k nájmu maximálne 200€. Byt je funkčne zariadený.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu cv@inboxagency.sk a do predmetu mailu napíšte VÝROBA ČLNOV FÍNSKO. Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Telefón:

Veronika Oroszova
0948033511

Lokalita:123 45 Zahraničie

Videlo:

423 ľudí

Mzda/plat:

V texte