Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 85866917

Kategórie

TOP PRÁCA S NÁTUPOM IHNEĎ A PLATOM AŽ 5,75€/H S UBYTOVANÍM

- TOP - [23.5. 2018]

TOP PRÁCA S NÁTUPOM IHNEĎ A PLATOM AŽ 5,75€/H S UBYTOVANÍM - 1
Ponúkam vám veľké množstvo voľných pracovných miest pre ženy, mužov a páry na pracovnú zmluvu, dobu neurčitú v Slovenskej a Českej republike s nástupom ihneď a platom od 3,85€ - 6€/h netto!

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Otrokovice
MZDA: 5,75€/H NETTO
NÁPLŇ PRÁCE: výroba pneumatík na poľnohospodárske stroje

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY:
-ubytovanie zadarmo (ubytovne,hotely,byty..) skupiny ubytovane spolu a sami!
-možnosť TURNUSOV
-vysoké mzdové podmienky
-týždenné zálohy
-pracovná zmluva na dobu neurčitú
-prvá cesta do práce zadarmo
-potvrdenie u lekára zadarmo
-8/h alebo 12/h zmeny
-25 dní dovolenky
-a mnoho iných benefitov...

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ NA TEL.Č. 0950854806 v prípade neprítomnosti vás budem kontaktovať (na email nereagujem ďakujem za pochopenie) MOŽNOSŤ KONTAKTOVAŤ AJ POČAS SVIATKOV A VÍKENDOV

Poprosím rómov aby nekontaktovali nakoľko máme problém s ubytovaním pre rómov bohužiaľ mi za to nemôžeme (nie sme žiadny rasisti!) ďakujem za pochopenie

POZRITE SI VŠETKY NAŠE INZERÁTY STAČÍ KLIKNÚŤ NA -> VŠETKY INZERÁTY A HODNOTENIA UŽÍVATELIA

Telefón:

Katka
0950854806

Lokalita:080 01 Prešov

Videlo:

1037 ľudí

Mzda/plat:

1 150 €
Vyhľadať podobné inzeráty

Podobné inzeráty
SUPER PRÁCA S NÁSTÚPOM IHNEĎ A PLATOM AŽ 5,75€/H NETTO - TOP - [23.5. 2018]
SUPER PRÁCA S NÁSTÚPOM IHNEĎ A PLATOM AŽ 5,75€/H NETTO
TOP PONUKA S NÁSTUPOM IHNEĎ A PLATOM AŽ 5,75€/H NETTO NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAť MIESTA SA RÝCHLO ZAPĹŇAJÚ!! MIESTO VÝKONU PRÁCE: Otrokovice MZDA: 5,75€/H NETTO NÁPLŇ PRÁCE: výroba pneumatík na poľnohospodárske stroje ZAMESTNANECKÉ VÝHODY: -ubytovanie zadarmo (ubytovne,hotely,byty..) skupin ...

1 200 € Česká republika
110 00
74 x

Práca v tlačiarňach - TOP - [23.5. 2018]
Práca v tlačiarňach
Ponúkame pracovnú pozíciu do tlačiarní. Skúsenosti nie sú podmienkou, ale len výhodou. Budeme sa tešiť na Vaše životopisy.

750 € Martin
036 01
82 x

Práca v Nemecku v sklade - [22.5. 2018]
Práca v Nemecku v sklade
Ponúkame: - oficiálna pracovná zmluva - plat 8 EUR/ hodina / netto/ - ubytovanie zdarma Požiadavky: - odborná prax v podobnej pozícii vítaná, ale nie je nutná - nutnosť ovládať číslovky do 100 v nemeckom jazyku Stefi Job: 00421948148996 e-mail: praca@stefijob.com Ak máte záujem, poš ...

1 600 € Zahraničie
123 45
61 x

ZVÁRAČ TIG 141 - TOP - [23.5. 2018]
- Práca na Slovensku - Bratislavský kraj - Stabilná spoločnosť - Ubytovanie s wifi - bezplatné - Nástup IHNEĎ - mzda po obhájení 12-15€/hod (2100-3000€) - 180-200 hod/mes - práca na dielni na Slovensku ŽIVOTOPIS POSIELAJTE NA: konstrukcia@ocelovavyroba.sk

2 100 € Malacky
900 55
147 x