Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 85839585

Kategórie

Administratívna práca v kancelárií.

- [14.5. 2018]

Administratívna práca v kancelárií. - 1
Príjmam nové tváre do môjho kolektívu.Komunikatívnu/ný, spoľahlivú/vý, ktorá/ý sa rada/rád učí nové veci.

Náplň práce:
- Administratívna činnosť
- Telefonická komunikácia s klientmi
- Spracovanie podkladov pre klientov (Analýza, plán , servis)
- Práca na PC (word, excel)

Výhody, benefity:
- Flexibilná pracovná doba
- Práca na dobu neurčitú
- Kompletné zaškolenie
- Rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- Práca v mladom dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
- Možnosť karierného rastu a budovanie vlastného tímu

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk -pokročilý

Plat: od 100 do 1000 Eur aj viac

Požiadavky:
- Ukončenie stredoškolské s maturitou
- Vysokoškolské 1.stupeň

Práca je vhodná aj pre VŠ študentov, aj pre mamičky na materskej dovolenke.

Životopisy posielajte na perlaalbertova7@gmail.com , bližšie informácie na osobnom pohovore, ktorý je podmienkou.

Telefón:

Perla
0919316753

Lokalita:040 11 Košice

Videlo:

341 ľudí

Mzda/plat:

1 000 €