Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Stavebníctvo > Inzerát č. 75224771

Kategórie

ŠVAJČIARSKO - Izolatéri plochých striech

- TOP - [22.7. 2017]

ŠVAJČIARSKO - Izolatéri plochých striech - 1
Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Švajčiarsko, Luzern príp. Iné podľa potreby
Termín nástupu: ihneď a priebežne počas roka 2017
Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 42 – 45 hodín týždenne

Pracovná náplň :
Pre švajčiarsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme izolatérov na hydroizolácie plochých striech. Pracuje sa s lepenkou (bitumen) alebo rôznymi druhmi PVC izolácií. Je potrebné mať technické zručnosti a vedieť aj spájať jednotlivé pásy – teplovzdušnou metódou alebo aj lepením. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Ponúkaný plat brutto:
Základná mzda je 31 – 33 CHF na hodinu btto

Ubytovanie: cca 600 – 700 CHF / mesiac

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na švajčiarsku zmluvu
- Overení zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca
- Vyučený stavbár
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 3 – 5 rokov
- Znalosť práce s hydroizoláciou striech
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0908 63 44 71

Telefón:

In Box Agency, s.r.o.
0908634471

Lokalita:123 45 Zahraničie

Mzda/plat:

V texte