Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Doprava a logistika > Inzerát č. 73565059

Kategórie

Vodič MKD

- TOP - [27.5. 2017]

Vodič MKD - 1

PRACOVNÁ NÁPLŇ
- vedenie tandemovej súpravy v krajinách EÚ
- jazdíme najmä Nemecko, Taliansko, Francúzko a Španielsko
- nové max. 4 ročné, plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom (tandemy/prechodky)SCANIA, VOLVO, DAF,MERCEDES
- 28 dňový pracovný turnus po ktorom má vodič nárok na 7 dní voľno (prípadne dohoda iného turnusu)
- striedanie a nástup do práce iba na Slovensku
- dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
Zamestnanecké výhody, benefity
Ako najväčšia Slovenská dopravná spoločnosť ponúkame pre vodičov MKD:
- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 830 vodičmi
- NOVÉ!!! možnosť nadštandardného zárobku podľa interných predpisov spoločnosti (základný plat a denná sadzba, teda základný plat od 522,- eur brutto + denná sadzba od 45,- euro v čistom)
- samozrejmosťou je denná sadzba aj cez víkendy
- zácvik a zaškolenie nových vodičov na riadnu pracovnú zmluvu
- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne k 25. dňu mesiaca
- možnosť záloh na cestu
- možnosť stabilných dvojosádok
- prideľovanie vozidiel vodičom
- motivujúce pracovné podmienky s podporou z dispečingu (komunikujeme v slovenčine)
- osobitná podpora vodičov oddelením pre pomoc vodičom počas turnusu (24 hodinová služba vodičom)
- komunikácia firemnými mobilnými telefónmi pridelenými vodičovi
- firemné platobné VISA karty, pridelené vodičovi
- zdravotná staroslivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
- VIP živ. poistenie so sporením (príspevok firmy vodičovi je 30,- eur mesačne) vyplácané vodičovi už po 5. roku
- firemné poistenie na škody spôsobené zamestnávateľovi pre vodičov
- čerpanie firemných bezúročných pôžičiek
- pravidelné školenie vodičov
- kvalitný sociálny program pre vodičov (firemné sporenie,relaxačné pobyty, firemné akcie)

www.facebook.com/firma.std.donivo/

POŽIADAVKY:
Vodičský preukaz
B, C, E
Pozícia je vhodná pre absolventa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- znalosť geografie EÚ
- ovládanie tabletu

Telefón:

Ilčík
0905246309

Lokalita:960 01 Zvolen

Mzda/plat:

V texte