Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Priemysel a výroba > Inzerát č. 72259299

Kategórie

Operátor/ka v elektrotechnike - Chotěšov - ČR pri Plzni

- TOP - [29.4. 2017]
PRÁCA PREVAŽNE V SEDE! MZDA: 119,- Kč / hod netto + motivačné bonusy od 0- 4.000 Kč, ubytovanie zabezpečené + zaistená doprava , možnosť záloh, práca v stabilnej spoločnosti na HPP.

Cestovné do ČR sa Vám preplatí po odpracovanom mesiaci.

Náplň práce : kompletácia káblových zväzkov, obsluha výrobných strojov. Práca na 3 - 4 zmeny. Pracuje sa 12h, 10h, 8h denne možnosť nadčasov.

POŽADUJEME : manuálna zručnosť, dobrý zrak, čistý register trestov, spoľahlivosť, vzdelanie minimálne SOU , maturita.....

PRED NÁSTUPOM SA ROBIA TESTY NA ZRUČNOSŤ + MATEMATICKÉ TESTY !

+ ďalšie ponuky na našej stránke www.kmjob.sk

Papierenský priemysel -Jedná se celkem o jednoduchou manuální práci v papírnách pro muže prípadne ženy. Odebírání a skládání potištěného materiálu a kontrola.

Mzda : 80,- Kč/ h netto , ubytovanie zdarma + príplatky, možnosť nadčasov

Prémie : 1.) prémiová časť až 30% pri plnení nad normu
2.) prémie za odpracované hodiny:
0-160 /h - 0,- Kč,
161-180 /h - 500,- Kč,
181-200 /h - 750,- Kč,
201-220 /h - 1000,- Kč,
221 /h a viac - 1500,- Kč,

3.) Kvartálne odmeny: 2000,- Kč pokiaľ uchádzač odpracuje celé tri mesiace a má splnený minimálne pracovný fond,

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis e-mailom : kmjob@kmjob.sk, poštou alebo osobne na adresu agentúry KM- JOB s.r.o., Poštová 1, 05342 Krompachy. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky na tel. +421905 864 299

Telefón:

práca
0907923976

Lokalita:053 42 Spišská Nová Ves

Mzda/plat:

V texte