Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Hlavná stránka > Práca > Administratíva > Inzerát č. 68985914

Kategórie

ADMINISTRATÍVNY REFERENT - ABSOLVENTSKÁ PRAX

- TOP - [17.1. 2017]

ADMINISTRATÍVNY REFERENT - ABSOLVENTSKÁ PRAX - 1
Náplň práce:
- administratívna činnosť spojená s databázou spoločnosti,
- príprava administratívnych podkladov,
- práca s počítačom a internetom,
- komunikácia s partnermi a klientmi,
- telefonická komunikácia,
- administratíva a úlohy súvisiace s projektovou činnosťou,
- evidencia pošty, korešpondencia,
- plnenie ďalších úloh podľa nariadení priameho nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou - Obchodná akadémia, Ekonomická škola, Gymnázium

Absolvent musí spĺňať tieto náležitosti :
- vek do 26 rokov,
- uchádzač musí byť vedený na Úrade práce min. 1 mesiac,
- absolvent nemal pravidelne platené zamestnanie od ukončenia štúdia (zamestnanie ktoré trvalo najmenej 6 mesiacov),
- absolvent ukončil štúdium pred nie viac ako 2 rokmi (2015-2016).

V prípade Vášho seriózneho záujmu žiadame Vás o zasielanie vašich životopisov na e-mailovú adresu: asistentka.harcarikova@gmail.com

Telefón:

Mgr. Elena Harčariková
0915926694

Lokalita:040 01 Košice

Mzda/plat:

120 €